Product information
| Kolonnu savienotājs | 1/2" |
|---|---|
| Magnētiskā galviņa | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Muciņu pagarinātājs |
| Zīmols | Ega |
| Garums | 250 mm |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Komplekts | 1/2" 250mm |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: tērauds, CrV |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502532912 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: EXTENSION FASTER TOOL TOOLS 1/2 250 M