STORAGE BOX FOR BOXES + BOXES KOR4 400X165X400
€10,57
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 40 cm |
|---|---|
| Platums | 16.5 cm |
| Augstums | 40 cm |
| Krāsa | Melna krās., Sarkana krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Turētāji |
| Zīmols | - |
| Materiāls | ABS plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502278632 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STORAGE BOX FOR BOXES + BOXES KOR4 400X165X400