Product information
| Ligzdu skaits | 3 ligzdas |
|---|---|
| Vada garums | 1.5 m |
| Spriegums | 250 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Nē |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Sērija | ECO-LINE |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Melna krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Aizsardzības pakāpe (IP): IP20. Drošs bērniem |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500074532 |
- Standard extension cord in attractive colors and excellent quality.
- Conveniently placed socket connections allow for angled plugs to be added.
- Plugs with child safety protection.
- Cable length (m): 1.50 m
- Height: 6.00 cm
- Length: 21.00 cm
- Weight: 0.315 kg
- Width: 8.00 cm
- Usage: for household
- Mounting type: not applicable
- Plug type: angled plug
- Total number of sockets: 3.00
- Socket layout: 45°
- USB function: not applicable
- Protection class (IP): IP20
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: EXTENSION CORD ECO 3G1.0 3R 1.5M BLACK