OUTER DOOR APARTMENT DOMOLETTI SANDIE1.890X2060L
€199,20
Pieejams uzreiz
Product information
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 206 cm |
| Platums | 89 cm |
| Biezums | 5 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Dzīvokļa ārdurvis |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Classic |
| Modelis | - |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | Kokskaidu plāksnes (MDP) |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Pildījuma materiāls | Kokskaidu plāksnes (MDF) |
| Vērtnes virsma | Gluda |
| Komplekts | Vērtne, aploda, eņģes, rokturi, slēdzene. |
| Iekļauts durvju rāmis | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Akustiskās durvis. Ieteicamā sienas aile: 922X2077 MM. Piemērots aplods: 000101055654. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502416954 |
These outer apartment doors are of durable construction, modern design, and resistant to damage, but the surface of the leaf is easy to clean. They can be installed both in apartments and condominiums.
Classic door set includes: trim, threshold, and handles.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: OUTER DOOR APARTMENT DOMOLETTI SANDIE1.890X2060L