EXTEND.1159520423 3M 6PLACE.3X1.5 AR SL.
€7,40
Pieejams uzreiz
Product information
| Ligzdu skaits | 6 ligzdas |
|---|---|
| Vada garums | 3 m |
| Spriegums | 230 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Sērija | ECO-LINE |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Balta krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Drošības vārsti |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501082083 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: EXTEND.1159520423 3M 6PLACE.3X1.5 AR SL.