LISTE ALUM T 20MM/2.5M MAT SIL ANO
Product code: 502597517
€3,35
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 2500 mm |
|---|---|
| Platums | 20 mm |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | - |
| Augstums | 19 mm |
| Biezums | 19 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Barcode | 502597517 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LISTE ALUM T 20MM/2.5M MAT SIL ANO