Product information
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
|---|---|
| Asmens garums | 25 cm |
| Asmens platums | 4 cm |
| Produkta veids | Rokas ēveles |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 14 cm |
| Platums | 4 cm |
| Asmens iekļauts | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502277958 |
Atklājiet Okko 22 rokas ēveli – praktisku un ergonomisku rīku, kas paredzēts precīzam darbam ar apmetuma un ģipškartona virsmām. Spilgti sarkanā plastmasas korpusā šī ēvele nodrošina ērtu lietošanu dažādiem mājas uzlabošanas un „dari pats“ (DIY) uzdevumiem.
Okko inženieru izstrādātā rokas ēvele apvieno vieglu, bet izturīgu plastmasas rāmi ar metāla darba elementu. Tā ir īpaši piemērota izlīdzināšanai un veidošanai, palīdzot jums panākt izsmalcinātu apdari jūsu projektos. Bieži saukta par apmetuma ēveli, tās dizains padara to par būtisku instrumentu virsmu efektīvai sagatavošanai.
- Zīmols: Okko
- Produkta tips: Rokas ēvele, pazīstama arī kā apmetuma vai ģipškartona ēvele
- Instrumenta izmēri: Aptuveni 14 cm (garums) x 4 cm (platums)
- Darba virsmas/asmens izmēri: Abrazīvās darba virsmas izmēri ir 25 cm (garums) un 4 cm (platums).
- Materiāli: Izturīgs plastmasas korpuss ar metāla abrazīvu elementu
- Krāsa: Sarkana
- Komplektācija: Abrazīvie elementi ir iekļauti, padarot to gatavu tūlītējai lietošanai.
- Izcelsme: Ražots Ķīnā
Šī plastmasas apmetuma ēvele ir vērtīgs papildinājums jebkura mājas remontētāja vai „dari pats“ entuziasta instrumentu komplektam. Tā lieliski veic tādus uzdevumus kā izžuvušu apmetuma plankumu izlīdzināšana, liekā materiāla noņemšana no ģipškartona konstrukcijām vai sienu un griestu sagatavošana jaunai krāsas kārtai vai tapetēm. Tās dizains palīdz nodrošināt gludu, vienmērīgu pamatu profesionālam galarezultātam.
Ar savu efektīvo dizainu un iekļautajiem abrazīvajiem elementiem, Okko 22 rokas ēvele nodrošina uzticamu veiktspēju. Tā racionalizē jūsu darbu ar apmetumu un ģipškartonu, veicinot efektīvāku un apmierinošāku projekta pieredzi.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ĒVELE ĢIPŠKARTONAM 140X40MM PLASTIKĀTA