Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Slīpēšanas nospieduma garums | 125 mm |
| Slīpēšanas nospieduma platums | 125 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 14000-22000 |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Akumulatora ekscentriskā slīpmašīna |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 3745CA |
| Svars | 1.2 kg |
| Slīpēšanas amplitūda | 3 mm |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Anti-vibrācijas rokturis | Jā |
| Soma komplektā | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502205293 |
• Daļa no SKIL "Energy Platform": elastīga akumulatoru sistēma
• Akumulatora tehnoloģija "Keep Cool™" nodrošina par 25 % ilgāku darbības laiku un 2 reizes ilgāku kalpošanas laiku.
• Mūsu patentētā "ActivCell™" tehnoloģija optimizē enerģijas patēriņu, pasargā no pārkaršanas un maksimāli
izmanto akumulatora īpašības
• Ekscentriskās slīpēšanas kustības ir piemērotas gan smalkai apstrādei, gan lielu virsmu slīpēšanai
• Ātruma regulēšanas ritenītis nodrošina kontrolētu dažādu materiālu noņemšanu
• Ja nepieciešams, ir iekļauts adapteris putekļsūcēja pievienošanai
• Pretvibrācijas balansēšanas sistēma samazina vibrāciju ("VRS")
• Ergonomisks dizains ar vienas rokas vadību - optimāla kustību brīvība un lieliski pārskatāms sagatave
• Slīpēšanas diska bremze: vienmērīga slīpēšana bez skrāpējumiem un ātra apstrāde
• No putekļiem aizsargāti gultņi nodrošina papildu izturību
• Ideāli piemērots gan izliektiem, gan plakaniem paneļiem
• Neslīdošs, mīksts roktura pārklājums nodrošina komfortu ilgstošas lietošanas laikā

Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: EKSCENTRA SLĪPMAŠ.3745CA 20V