Product information
| Garums | 11 cm |
|---|---|
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Sešstūris |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| TOP prece | Koka skrūve, universāls Haushalt PZ2, 4 x 70 mm, dzeltena krās., 250 gab. |
| Parastā cena | Konformātskrūve Haushalt, 7x70 mm, pelēka, 20 gab. |
| Barcode | 500870394 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DRILL FOR WOOD 1/4 8MM