Product information
| Garums | 38 mm |
|---|---|
| Diametrs | 6.4 mm |
| Apstrādes materiāls | Koks, Metāla, Plastmasas |
| Produkta veids | Frēzēšanas komplekti |
| Zīmols | Dremel |
| Svars | 0.007 kg |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Maks. ātrums: 30.000 apgr./min |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Barcode | 500914656 |
High-speed cutting tools can be used for shaping soft metals, plastics, and wood, groove milling, groove cutting, engraving, and creating conical holes.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CUTTER KMPL 5000125 D6.4