DOOR MISTRAL41F Z/A SAD 24M32SM TRANSPARENT
€22,24
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Zīmols | - |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP41 |
| Augstums | 435 mm |
| Platums | 320 mm |
| Dziļums | 108 mm |
| Barcode | 502083509 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DOOR MISTRAL41F Z/A SAD 24M32SM TRANSPARENT