DOOR FRAME BRACE SET UA/CW75
Product code: 500905776
€9,57
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Izmantošanas mērķis | Profilu stiprināšanai |
| Garums | 145 mm |
| Platums | 75 mm |
| Zīmols | Knauf |
| Modelis | UA75 |
| Metāla biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Barcode | 500905776 |
The corner set allows for quick and secure attachment of CW or UA profiles to the overlay and floor, forming a door opening. It also firmly secures various elements together with UA profiles.
Included: 4 corners, 10 masonry bricks.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DOOR FRAME BRACE SET UA/CW75