Product information
| Zāles pļāvēja tips | Stumjams |
|---|---|
| Pļaušanas augstums (Maks) | 70 mm |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Centrālais |
| Zāles savākšana | Jā |
| Svars | 11.30 kg |
| Produkta veids | Akumulatora zāles pļāvēji |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | DLM330Z |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Pļaušanas augstums (Min) | 25 mm |
| Darba platums | 33 cm |
| Maksimums ieteicamā pļaušanas platība līdz | 270 m² |
| Zāles ķemme | Nē |
| Zāles mulcēšana | Jā |
| Zāles izmešana sānos | Nē |
| Zāles izmešana aizmugurē | Nē |
| Savākšanas maisa tilpums | 30 l |
| Jauda | 450 W |
| Krāsa | Melna krās., Zila krās. |
| Korpusa materiāls | Plastmasa |
| Riteņu materiāls | Plastmasa |
| Akumulatora tips | Li-Ion |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 1 |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Uzlādes laiks | 90 min |
| Trokšņa līmenis | 80 dB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502403243 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DLM330Z 18V CORDLESS MOWER MAKITA