Product information
| Svars | 5.2 kg |
|---|---|
| Jauda | 830 W |
| Apgriezieni / minūtē | 0 - 900 rpm |
| Sitieni minūtē | 0 - 4000 |
| Trieciena enerģija | 2.7 J |
| Produkta veids | Perforatori |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | GBH 2-26 F |
| Patronu tips | Sds-plus |
| Maksimālais urbšanas diametrs betonā | 68 mm |
| Maksimālais urbšanas diametrs kokā | 30 mm |
| Maksimālais urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Vada garums | 4 m |
| Urbjmašīna ar trieciena funkciju | Jā |
| Urbjmašīna bez trieciena funkcijas | Jā |
| Griešanās funkcija | Jā |
| Papildus patronas | Jā |
| Soma komplektā | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501785963 |
BOSCH GBH 2-26 F, 5.2 KG, 830 W
- Fast, versatile tool for everyday use.
- Reliable and durable, long service life due to high-quality components.
- Wide range of applications for drilling, hammer drilling, and chiseling.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BOSCH GBH 2-26 F, SDS PLUS DRILL