DISTRIBUTION BOX SURFACE MOUNT IP65 8 MOD
€5,44
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | Technova |
| Moduļu skaits | 8 |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP65 |
| Augstums | 200 mm |
| Platums | 160 mm |
| Dziļums | 90 mm |
| Komplekts | DIN sliede. |
| Papildus informācija | Augstums: 200 mm. Platums: 160 mm. Dziļums: 90 mm. Aizsardzības līmenis (IP): IP55. Krāsa: Pelēka |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 501732185 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DISTRIBUTION BOX SURFACE MOUNT IP65 8 MOD