DISCS FOR FLOWER PETALS 125MM 120 BOSCH X-LOCK
€2,25
Pieejams uzreiz
Product information
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Smalkums | 120 |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Produkta veids | Galodas |
| Zīmols | Bosch |
| Materiāls | Bakelīts |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12250 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Nīderlande |
| Barcode | 502090350 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DISCS FOR FLOWER PETALS 125MM 120 BOSCH X-LOCK