DISC CUTTING IMONINOX STRAIGHT X-LOCK125X1
Product code: 502096507
€0,75
Pieejams uzreiz
Product information
| Biezums | 1 mm |
|---|---|
| Diametrs | 125 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12250 rpm |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Bosch |
| Diska forma | Taisns |
| Barcode | 502096507 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DISC CUTTING IMONINOX STRAIGHT X-LOCK125X1