DIFFUSION MEMBRANE TYVEK PRO+TAPE 1.5M 75M2
€128,60
Pieejams uzreiz
Product information
| Platums | 150 cm |
|---|---|
| Svars, g/m² | 124 |
| Materiāls | Polipropilēns (PP), Politelēns (PE) |
| Produkta veids | Difūzijas plēves |
| Zīmols | Tyvek |
| Modelis | PRO+TAPE |
| Garums | 5000 cm |
| UV starojuma stabilizācija | 4 mēn |
| Daudzums spolē | 75 m² |
| Krāsa | Balta krās., Pelēka krās. |
| Slāņu skaits | 2 |
| Degšanas klase (EN 13501-1) | E |
| Temperatūras izturība | -40 - +100 °C |
| Ūdens tvaiku caurlaidība | 0.02 m |
| Stiepes izturība (garenvirzienā) | 270 N |
| Stiepes izturība (šķērsvirzienā) | 225 N |
| Izturība pret plīsumiem (naglu vietās) (garenvirzienā) | 140 N |
| Izturība pret plīsumiem (naglu vietās) (šķērsvirzienā) | 150 N |
| Izmantošana | celtniecības darbiem |
| Papildus informācija | Funkcionālā slāņa biezums 175 mkr. Izstrādājumam tiek piešķirta 15 gadu ražotāja garantija. |
| Izcelsmes valsts | Luksemburga |
| Barcode | 501980157 |
Thanks to a unique high-quality manufacturing technology, a product with excellent properties is obtained, which is completely impermeable to wind and water, yet has high vapor permeability properties. “Tyvek®” products are equipped with a specially thick functional layer, which makes the product durable and sustainable.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: DIFFUSION MEMBRANE TYVEK PRO+TAPE 1.5M 75M2