GLUED LAMINATED WOODEN PLANK 28X300X2000MM SPRUCE
€11,59
Pieejams uzreiz
Product information
| Koksnes veids | Ēvelēta |
|---|---|
| Garums | 200 cm |
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 2.8 cm |
| Produkta veids | Palodze |
| Zīmols | Rettenmeier |
| Atkāpe | 0.1 cm |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Barcode | 500500741 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: GLUED LAMINATED WOODEN PLANK 28X300X2000MM SPRUCE