CUTTING DISC 230X2.0X22 MM INOX
Product code: 500220840
€1,40
Pieejams uzreiz
Product information
| Biezums | 2 mm |
|---|---|
| Diametrs | 230 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 6600 rpm |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Makita |
| Svars | 0.17 kg |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500220840 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CUTTING DISC 230X2.0X22 MM INOX