ALUMINUM STRIP ANODIZED SUD. MM2000X30X2
Product code: 502126852
€3,37
Pieejams uzreiz
Product information
| Pārklājums | Anodēts |
|---|---|
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 30 mm |
| Produkta veids | Lenta |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 2 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502126852 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ALUMINUM STRIP ANODIZED SUD. MM2000X30X2