Product information
| Garums | 167 cm |
|---|---|
| Teleskopisks kāts | Jā |
| Asmeņu tips | Laiks |
| Rīku pielietojums | Zaļie zari |
| Maksimālais griešanas biezums | 28 mm |
| Produkta veids | Grieznes |
| Zīmols | - |
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Asmeņu bloķēšana | Nē |
| Ar zāģi | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Kopējais garums: 167 cm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501793721 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CUTTERS WITH SAW HG0632+HG-TS2.4