Product information
| Darbības zonas garums | 3.2 mm |
|---|---|
| Diametrs | 3.2 mm |
| Montāžas veids | Pusapaļš |
| Produkta veids | Frēze |
| Zīmols | Dremel |
| Garums | 39 mm |
| Kāta diametrs | 3.2 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Apstrādes materiāls | Koks, Metāla, Plastmasas, Tērauds |
| Ar gultni | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Maks. ātrums: 30.000 apgr./min |
| Barcode | 500553191 |
Used for shaping, grinding, and material removal. Suitable for hardened steel, stainless steel, cast iron, non-ferrous metals, burned ceramics, plastic, hardwood, and other hard materials.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CUTTER 9903 D 3.2 MM