Product information
| Asmens garums | 15 cm |
|---|---|
| Asmens platums | 0.9 cm |
| Asmens iekļauts | Jā |
| Produkta veids | Naži |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 16.5 cm |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Papildus informācija | Divdaļīgs korpuss - ātra asmeņu maiņa, asmens tips - lauzējs |
| Izcelsmes valsts | Taizeme |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500028978 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: KNIFE 9MM WITH BREAKABLE BLADE STANLEY