Product information
| Jauda | 600 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-2800 |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 25 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 10 mm |
| Āmura režīmi | Jā |
| Produkta veids | Triecienurbjmašīnas |
| Zīmols | Bosch Professional |
| Modelis | GSB 13 RE |
| Garums | 266 mm |
| Platums | 180 mm |
| Svars | 1.8 kg |
| Ātrumu skaits | 1 |
| Maksimālais griezes moments, Nm | 1.8 |
| Maks. urbšanas diametrs betonā | 13 mm |
| Sitienu skaits minūtē | 44800 |
| Vada garums | 2.5 m |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Kompakts. Reverss. Rokturis ar mīkstu pārklājumu. Komplektā: Papildus rokturis. Urbšanas dziļuma ierobežotājs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500551916 |
Compact 1-speed impact drill for beginners GSB 13 RE Professional – a compact corded 1-speed impact drill designed for beginners, featuring speed selection and variable speed functions.
- Lightweight design at 1.8 kg and compact housing provide comfortable handling and maneuverability
- Durable construction and sturdy metal keyless chuck
- Professional results and optimal price-performance ratio
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CORDLESS DRILL GSB13RE WITH UĀNP