CORDLESS CIRCULAR SAW DEWALT DCS565N-XJ 18V
€164,46
Pieejams uzreiz
Product information
| Svars | 2.8 kg |
|---|---|
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 55 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 5000 |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Maksimālais diska diametrs | 165 mm |
| Produkta veids | Ripzāģi |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DCS565N-XJ |
| Garums | 314 mm |
| Platums | 210 mm |
| Ar lineālu | Nē |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 42 mm |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 1 |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Soma komplektā | Nē |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Komplekts | Komplektā: griešanas disks, Atslēga diska pievilkšanai, Putekļu sūknēšanas adapteris |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502342200 |
CORDLESS CIRCULAR SAW DEWALT DCS565N-XJ, 18 V
-
Extra thin cut 165 mm, 24 tooth blade with carbide tip ensures effective working time and fast, smooth cut with a maximum cutting depth of 55 mm.
-
Optimal balance for safe operation without fatigue
-
Lock switch and electronic motor brake for additional control and work safety
-
Additional handle for safe two-handed operation
-
Direct compatibility with the DEWALT AirLock system for easy and safe connection to the extraction hose
-
Convenient storage on the construction site with the built-in rafter hook
-
Dust blower cleans dust and debris from the cutting line
-
LED work light for better visibility of the cutting line
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CORDLESS CIRCULAR SAW DEWALT DCS565N-XJ 18V