Product information
| Spriegums | 240 V |
|---|---|
| Frekvence | 50 Hz |
| Produkta veids | Strāvas noplūdes automāti |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Modelis | A9Z05240 |
| Poli | 2P |
| Strāvas stiprums | 40 A |
| Noplūdes strāva | 30 mA |
| Aizsardzības no noplūdes tips | Līdzstrāva(AC) |
| Uzstādīšana | Uz DIN sliedes |
| Īpašības | RCCB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Noplūdes strāva: 30 mA. Atvienošanas spēja: 10 kA. Strāva: 40 A. Spriegums: 230 V. Platums: 35 mm |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Barcode | 501712677 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: RELAY LEAKAGE 2P 40A 30MA A9Z05240