Product information
| Garums | 38 mm |
|---|---|
| Platums | 38 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Vārsts | Jā |
| Produkta veids | Savienotājs |
| Zīmols | Haushalt |
| Materiāls | Plastmasa |
| Diametrs | 12.5 mm |
| Piemērots šļūtenes diametrs | 0.5 " |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501793644 |
Connects a 12.5 mm diameter hose and nozzle. Includes a valve that stops the water flow when the tip is removed.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CONNECTOR HOSE YM5810E 1/2 IN