Product information
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Savienojumu skaits | 2 |
| Ūdens plūsmas regulators | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Laistīšanas šļūteņu savienotāji |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 35 mm |
| Platums | 35 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Savienojuma diametrs | 1/2-5/8 |
| Piemērots šļūtenes diametrs | 0.5 " |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Kūdra tomātiem Biolan 55300625, 50 l |
| Parastā cena | Savienojums Okko YM5809-O, 12.5 mm |
| Barcode | 501776919 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CONNECTION YM5808-O 1/2IN 2-240