CONCRETE GRINDING CUP 110/90X55XM14 C120
€5,66
Pieejams uzreiz
Product information
| Diametrs | 110 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Smalkums | 120 |
| Piemēroti rīki | Slīpēšanas iekārtas |
| Produkta veids | Slīpdiski |
| Zīmols | Specialist+ |
| Modelis | - |
| Materiāls | Akmens |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Maksimālais ātrums minūtē | 8700 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502501930 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CONCRETE GRINDING CUP 110/90X55XM14 C120