Product information
| Diametrs | 260 mm |
|---|---|
| Materiāls | Gumija, Metāls |
| Produkta veids | Ritenīši |
| Zīmols | Okko |
| Platums | 90 mm |
| Krāsa | Melna krās., Sudraba krās. |
| Piederums piemērots | 000051139078 |
| Papildus informācija | Iekšējā cauruma diametrs 16mm, dziļums 50mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501713790 |
Durable garden cart wheels. The set includes 1 piece of wheel. The width of the garden cart wheel is 90 mm, and the diameter is 260 mm.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SPARE WHEEL HT020 10X3.50-4