Product information
| Maisījuma tips | Remonta |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Grīdas pamatnes līdzināšanai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | -10 - +25 °C |
| Produkta veids | Betons |
| Zīmols | Sakret |
| Modelis | BF |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 1:0.1 |
| Patēriņš | Aptuveni. 80 kg/m² sausā maisījuma, ja slāņa biezums ir 40 mm |
| Maisījuma sastāvs | Satur cementu. Ar pretsala piedevu. |
| Papildus informācija | Ar pretsala piedevu. |
| Barcode | 500552414 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CONCRETE/CLON BF 25KG -10C