Product information
| Jauda | 2200 W |
|---|---|
| Maksimālais darba spiediens | 10 Bar |
| Gaisa tvertnes tilpums | 50 l |
| Kompresora efektivitāte, l/min | 356 |
| Kompresora tips | Eļļojamie |
| Produkta veids | Kompresori |
| Zīmols | Nuair |
| Modelis | 8119500NUA |
| Spriegums | 230 V |
| Darba ātrums minūtē | 2850 rpm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: melna |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502097859 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: COMPRESSOR 8119500NUA507 2.2KW NUAIR