Product information
| Jauda | 900 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 2800-11000 |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Maksimālais diska diametrs | 125 mm |
| Produkta veids | Elektriskā slīpmašīna |
| Zīmols | Bosch Professional |
| Modelis | GWS 9-125 S |
| Svars | 1.9 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Trokšņa līmenis | 93 dB |
| Soma komplektā | Nē |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501926761 |
- Optimal device control with a powerful motor and speed regulation
- Compact angle grinder with a powerful 900 W motor for fast work
- Optimal tool handling, thanks to its small handle and ergonomic design
- Speed regulation function ensures excellent work results when working with various materials
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ANGLE GRINDER GWS 9-125S 900W 125MM