COLD FRAME FOR DOBEI J01608T303 300X45X60
€4,09
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 310 cm |
|---|---|
| Platums | 45 cm |
| Augstums | 30 cm |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Dārza tuneļi-siltumnīcas |
| Zīmols | Garden Center |
| Kolekcija | - |
| Modelis | J01608T303 |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Svars | 0.8 kg |
| Platība | 1.35 m² |
| Rāmja materiāls | Metāls |
| Arku skaits | 6 |
| Papildus informācija | Iepakojuma izmērs: 310 x 45 x 30 cm, Svars: 0,8kg |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501926493 |
GREENHOUSE FOR DOBEI J01608T303, 3000 MM X 450 MM X 600 MM
GARDEN CENTER J01608T303 is a great choice for creating a suitable environment for the growth of planted plants, protecting them from frost, birds, and other factors that may harm them. It is like a small greenhouse with six metal arches that are placed on a garden or flower bed, its transparent PVC cover provides optimal heat and light transmission and retains the moisture required for plants.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: COLD FRAME FOR DOBEI J01608T303 300X45X60