Product information
| Krāsa | Balta krās. |
|---|---|
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Plakans |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Chs |
| Modelis | CHF8.5 x 18 |
| Garums | 20 mm |
| Platums | 6 mm |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Stieples diametrs | 8.5 - 18 mm |
| Papildus informācija | Forma: Plakans |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501753967 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CLIPS CABLE CHF8.5X18 WHITE 50PCS