Product information
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
|---|---|
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Plakans |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Chs |
| Modelis | CHF5 x 8 |
| Garums | 10 mm |
| Platums | 5 mm |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Stieples diametrs | 5 - 8 mm |
| Papildus informācija | Forma vadam: plakana |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502009051 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CLIPS CABLE CHF5X8 TRANSPARENT 20PCS