Product information
| Krāsa | Balta krās., Melna krās. |
|---|---|
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Apaļš |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Chs |
| Modelis | NC5-7 |
| Garums | 20 mm |
| Platums | 1.2 mm |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Stieples diametrs | 5 - 7 mm |
| Papildus informācija | Forma: Apaļš |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502008992 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CLIP CABLE NC5-7 BLACK 100PCS