Product information
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Vienību skaits iepakojumā | 1000 |
| Produkta veids | Skavotāju skavas |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 11.2 mm |
| Platums | 0.75 mm |
| Augstums | 14 mm |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Skavas / Vītnes tips | 53 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501983857 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CLAMPS 53/14MM 50972915 1000GB