CIRCULAR SAW BLADE 210X30MM OPTILINE WOOD
€22,81
Pieejams uzreiz
Product information
| Diametrs | 210 mm |
|---|---|
| Iekšējā cauruma diametrs | 30 mm |
| Zobu skaits | 48 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 7500 rpm |
| Produkta veids | Zāģripas |
| Zīmols | Bosch |
| Biezums | 2.8 mm |
| Piemērots griešanai | Sauss, Tīrs |
| Ar gredzenu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 500480450 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CIRCULAR SAW BLADE 210X30MM OPTILINE WOOD