Product information
| Zīmols | Stanley |
|---|---|
| Virsmām | Universāls |
| Krāsa | Sarkana krās., Zila krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Marķieri |
| Garums | 9 cm |
| Svars | 115 g |
| Papildus informācija | Tilpums: 115 g |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500520673 |
115 g red chalk bottle
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CHALK POWDER IN BOTTLE 115G - RED