Product information
| Ķēdes biezums | 0.11 cm |
|---|---|
| Produkta veids | Gatavās zāģu ķēdes |
| Zīmols | Skil |
| Sliedes garums | 15 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Bezvadu lineārais zāģis Skil 3470CA, 18 V |
| Parastā cena | Piederums zāles pļāvējam Skil 2610S01056, 3.4 cm |
| Barcode | 502602692 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CHAIN SAW MINI 0512/0514 SKIL