Product information
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Iekšējais diametrs | 16 mm |
| Ārējais diametrs | 16 mm |
| Izturība pret UV stariem | Nē |
| Produkta veids | Caurule |
| Zīmols | Electraline |
| Daudzums iepakojumā | 5 m |
| Krāsa | Melna krās. |
| Barcode | 502089268 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CAURULE GOFR. EBC D16/5M AR VA