Product information
| Vadītāja materiāls | Vara monolīts |
|---|---|
| Kodola dzīslas (xlpe) | 2.5 mm² |
| Daudzums iepakojumā | 100 m |
| Kodolu skaits | 3 |
| Produkta veids | Halogēnu nesaturošs kabelis |
| Zīmols | Prysmian |
| Modelis | XPJ-HF |
| Nominālais spriegums | 500 V |
| Izolācijas slāņa materiāls | Hibridizēts polietilēns (XLPE) |
| Krāsa | Balta krās. |
| Korpusa materiāls | Polimērie maisījumi bez halogēna |
| Kabeļa forma | Apļveida |
| Vadītāja forma | Apaļš |
| Darba temperatūra | -15 - +70 °C |
| Degšanas klase: | Dca |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Barcode | 501899006 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CABLE XPJ-HF 3X2.5 (100)