Product information
| Krāsa | Balta krās. |
|---|---|
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Plakans |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Chs |
| Modelis | CHF5.4 x 9 |
| Garums | 11 mm |
| Platums | 6 mm |
| Materiāls | Poliesters |
| Stieples diametrs | 5.4 - 9 mm |
| Barcode | 502009011 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CABLE CLAMPS CHF5.4X9 WHITE 20PCS