Product information
| Auklas forma | Noapaļota |
|---|---|
| Ar dībeli | Jā |
| Diametrs | 38 mm |
| Produkta veids | Kabeļu skavas |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 103 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Pārklājums | Cinkots |
| Papildus informācija | Tapa 8x40 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502071003 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CABLE CLAMP M8X40 D38 2PCS