Product information
| Auklas forma | Noapaļota |
|---|---|
| Ar dībeli | Jā |
| Diametrs | 14 mm |
| Produkta veids | Kabeļu skavas |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 54 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Pārklājums | Cinkots |
| Papildus informācija | Tapa 6x30 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502108833 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CABLE BRACKET M6X30 D14 2PCS