Product information
| Produkta veids | Automātisks slēdzis |
|---|---|
| Zīmols | ETI |
| Modelis | ETIMAT10 |
| Fāžu skaits | 3 |
| Poli | 3P |
| Atvienošanas līkne | B |
| Atvienošanas spēja, kA | 10 |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Spriegums | 400 V |
| Selektivitātes klase | 3 |
| Ciklu skaits | 10000 |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Platums | 54 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501913744 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AUTOMATIC SWITCH ETIMAT10 B16A 3P