Product information
| Augstums | 33.6 cm |
|---|---|
| Diametrs | 59.4 cm |
| Tilpums | 65 l |
| Ar rokturi | Nē |
| Ar aizsargu | Nē |
| Produkta veids | Spaiņi celtniecības |
| Zīmols | Okko |
| Krāsa | Melna krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Tilpums: 65 l. Materiāls: Plastmasa. Izmēri: 594 x 336 x 594 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 500961499 |
Round bucket. Resistant to mechanical damage, thanks to the highly elastic materials used in the bucket's production. Suitable for mixing and transporting dry and liquid mixtures.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BUCKET CONSTRUCTION 594X336 MM 65 L