Product information
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
|---|---|
| Garums | 120 mm |
| Platums | 80 mm |
| Produkta veids | Sijas uzgalis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 32 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500523502 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: BRUSU KURPE 2.0X80 ZN